loading

Sıkça Sorulan Sorular

iş elbiseleri , iş kıyafetleri , iş üniformaları

Bize ulaşmaktan çekinmeyin. Sıkça Sorulan Sorular Kısmındasınız 🙂

Sormak İstediğiniz Bir Şey Varmı?

Lütfen aşağıdaki soruları okuyunuz ve cevabınızı bulamıyorsanız, lütfen bize sorularınızı gönderin, en kısa sürede size cevap vereceğiz.

Sıkça Sorulan Sorular ?

Sık sorulan Sorular

Değişim ve İade Koşulları
BEM-TEX'den alınmış olan ürünler kullanılmadığı, orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar görmediği, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının hasarsız ve eksiksiz gönderildiği takdirde aynı ürünün başka bir bedeni veya rengiyle değiştirilir veya iade edilebilir.
Ödeme Güvenliği

Bilgilerinizin transferi sırasında SSL teknolojisi kullanılmakta olup kişisel bilgileriniz tarafımızca hiçbir şekilde görüntülenmemektedir. 3D Security güvenlik sistemleri ile alışverişleriniz güvenli olarak sağlanmaktadır.

bem tex- de yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka sistemi ile ödeme sayfasında kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Yeni Üye Rehberi

beylikduzuiselbiseleri.com’da farklı e-posta adresleri ile birden fazla üyelik oluşturabilirsiniz. Aynı e-posta adresi ile sadece bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyalar

beylikduzuiselbiseleri.com’da yeni başlayan kampanyalar, isteğinize göre e-posta kutunuza ve/veya telefonunuza gönderilir. Bunun için Hesabım menüsündeki Üyelik Bilgilerim sayfasında kampanyalardan e-posta/SMS yoluyla haberdar olmak istiyorum seçeneklerinden dilediğinizi işaretlemeniz yeterli.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Satın aldığınız ürün siparişiniz onaylandıktan sonra en kısa sürede kargoya verilir. Teslimat süresi 4 iş günüdür.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi “Hesabım” sayfasındaki Siparişlerim bölümünden görebilir, ürünlerinizin durumunu sipariş statülerinden takip edebilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri ve Kargo Firması

Teslimat süresi bulunduğunuz adresin il’in, ilçe’nin, köy veya kasaba gibi yerleşim yerlerinize göre 3-7 gün arası değişiklik göstermektedir.

Ürünlerin size ulaşması, belirlediğiniz teslimat adreslerine yapılır. Talep ettiğiniz durumlarda, paketinizi şubeden teslim almak istediğiniz takdirde, paketinizin ulaştırıldığı kargo şubesiyle iletişime geçmeniz kargo takip numarası takibiyle öğrenebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

Bize sor

Hızlı iletişim formu