loading

Hakkımızda

iş elbiseleri , iş kıyafetleri
iş elbiseleri , iş kıyafetleri , iş üniformaları

Biz Kimiz … BEM TEX İş Elbiseleri

Bizim hakkımızda BEM TEX İŞ ELBİSELERİ

BEM TEX iş Elbiseleri & İş Kıyafetleri Ltd. İş güvenliği , iş üniformaları alanında sektör liderlerindendir. İşçi güvenliğini ele alan gerekli ürünleri üretip iş güvenliği kıyafetleri sunmaktadır.

  • İnşaat SektörüUzman ve modern sistemler
  • Çevre Koruma SektörüAtık Yönetimi Sistemleri
  • Hastane SektörüKullanışlı kumaş tasarımları
  • Elektrik SektörüTam donanımlı kıyafetler
  • Okul ve Kolej SektörüEn Kaliteli Kumaş Kullanımı
  • Fabrika ve Montaj Dış soğuklar ve şirket içi güvenliği için
  • Restorant SektörüEn şık tasarımlar , en gösterişli ekipmanlar
  • Baskı & Nakış Seçenekleri İstediğiniz üretim seçeneğiyle!
iş elbiseleri , iş kıyafetleri , iş üniformaları

Biz Kimiz…

Misyonumuz nedir , Neler yapabiliriz?

Biz BEM-TEX İş Elbiseleri & İş Kıyafetleri olarak sektörel iş elbiseleri , fabrika iş elbiseleri , genel iş kıyafetleri , hastane , okul , restorant , inşaat , işçi güvenliği , rahatlığı , çalışma koşullarına uyarlanmış , aklınıza gelebilecek her alanda , işçilerin rahatlığı , rahat haraket kabiliyetini sağlayan esnekliğiyle çalışma koşullarına uyarlanmış gerek alev almaz ürünler , korucuyu ekipmanlar , çelik burun iş ayakkabılarına kadar işçilerinizin çalışma koşullarında zarar görmesi veyahut rahat çalışabilmesi için hizmet vermekteyiz.

Uzman Ekip

Bütün işçiğili en deneyimli kadrosuyla sunan bir firmayla çalışmak için çok geç değil!

Güncel Tasarımlar

İş elbiselerinde en güncel modeller ve özgün tasarımları sizlere sunmaktan onur duyarız,

Proje Tasarımları

Mağazanız , markanız , yaptığınız herhangi bir işe göre logo tasarımınız , nakış , baskı , giysi renkleri , marka yüzünüzü güzelleştiricek her etkeni hesaba katıp size en uygun fikri sağlıyoruz

Modern Ekipman

ş elbiseleri uzmanlık istiyen ve uzman işçilik kadar da ekipmanın önemi olan bir iştir. İş kıyafetlerini en son sistem ekipmanlarla dikim , baskı , nakış üretimini yapıyoruz.İşçilerimizi rahat ettirmek bizim işimiz!
iş elbiseleri , iş kıyafetleri
BEM-TEX Hangi Ürünleri Üretir?

BEM-TEX ” İş elbiseleri , iş kıyafetleri , hastane kıyafetleri , restorant kıyafetleri , aşçı kıyafetleri , güvenlik kıyafetleri , inşaat iş güvenliği kıyafetleri , iş ayakkabıları , iş botları , iş terlikleri kısacası aklınıza gelebilcek sektörel iş kıyafetleri olarak hepsini üretmektedir.

BEM-TEX Ürünleri garantili midir?
BEM-TEX'den alınmış olan ürünler kullanılmadığı, orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar görmediği, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının hasarsız ve eksiksiz gönderildiği takdirde aynı ürünün başka bir bedeni veya rengiyle değiştirilir veya iade edilebilir.
BEM-TEX Kumaş Kullanımı

En kaliteli ve en dayanıklı kumaşları kullanığını bir çok kez kanıtlamış , firma olarak hiç şüphesiz en iyisini yapıyoruz diyebiliriz.

Baskı & Nakış & Kumaş Seçenekleri

İstediğiniz ürüne istediğiniz baskı , nakış , kumaş seneçeklerini sizlerin seçmesine tolerans tanıyan görüşümüzle tek amacımız sizleri memnun edebilmektir.

İşe Alıyoruz Aramıza Katılın

Bize ulaşmaktan ve özgeçmişinizi göndermekten çekinmeyin

iş elbiseleri , iş kıyafetleri , iş üniformaları

BEM-TEX Sektöründe uzmanlaşmış bir kuruluştur!

21 Yıllık Tecrübe

87%

İnşaat Sektörü

92%

Montaj ve Bakım Sektörü

79%

Restorant ve Cafe Sektörü

98%

Yerinde Destek

işçi donanım

Bem-tex çok güvenilir bir firmadır , söyledikleri tarihlerde alışverişimizi gerçekleştirdik iş kıyafetlerini sizden aldığımız için personellerimizde bizde çok memnunuz. En kaliteli kumaş sözünü verdiler ve gerçekleştirdiler. Çok memnunuz. 🙂

iş üniformaları

Mücahit Beyİşletme Sahibi

Restorantımıza resmen renk kattınız fikirleriniz ve tasarımlarınız bir bütün haline geldiğinde çok beğendik ve müşterilerimizde çok beğeniyor. Takım arkadaşlarımız çok memnun iş kıyafetlerinizden çok teşekkürler.

iş elbiseleri

Berkay BeyRestorant İşletme Müdürü

Belediyemiz ve çalışanlarımız iş elbiselerinden çok memnunlar , hem kullanım anlamında hemde şıklık rahatlık anlamında sizlerle çalıştığımız için mutluyuz. Başarılarınızın devamını dileriz.

iş kıyafetleri

Gülseren HanımMimar ve Çevre Düzenleme Sorumlusu